Wisiorki

Wisiorki

Nasze wisiorki i zawieszki to element biżuterii, który stanowi nieodłączny element każdej eleganckiej stylizacji. Nic więc dziwnego, że panie na całym świecie poszukują akcesoriów, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i designem. Wisiorki zawieszki, które znajdziesz w bogatej ofercie internetowego sklepu jubilerskiego firmy LISIEWSKI, t...

Nasze wisiorki i zawieszki to element biżuterii, który stanowi nieodłączny element każdej eleganckiej stylizacji. Nic więc dziwnego, że panie na całym świecie poszukują akcesoriów, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i designem. Wisiorki zawieszki, które znajdziesz w bogatej ofercie internetowego sklepu jubilerskiego firmy LISIEWSKI, to znakomita propozycja dla każdej kobiety. Nasze propozycje wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników perfekcyjnym wykonaniem oraz olśniewającym i zjawiskowym wyglądem, od którego ciężko oderwać wzrok.

Unikatowe wzory wisiorków Lisiewski

Podobno diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, jak mawiała Marylin Monroe. Porównywanie kamieni do przyjaciół może wydawać się dosyć radykalne, co nie zmienia faktu, że starannie wykonany wisiorek z kamieniem może poprawić humor niejednej kobiecie. Zwłaszcza gdy wisiorki tworzone są z dużą precyzją i kunsztem. A takie są wisiorki i zawieszki firmy Lisiewski Group.

Wisiorki i zawieszki: złote, platynowe, srebrne i z palladu

Od ponad 30 lat firma staje na wysokości zadania tworząc niezwykłe dzieła jubilerskiego fachu. Pierścionki zaręczynoweobrączki ślubne i zwykła niezwykła biżuteria uprzyjemnią każdy moment życia i ucieszą osobę obdarowaną. Wysoka jakość kruszcu i kamieni szlachetnych połączonych ze sobą w spójną kompozycję jest gwarancją zadowolenia z produktu.

Pośród wielu kunsztownie wykonanych produktów warto zwrócić uwagę na złote, palladowe i platynowe wisiorki. Wykonane ze złota w wielu wersjach kolorystycznych: białej, dwukolorowej, różowej oraz żółtej. Oprócz szlachetnych kruszców, występują też równie szlachetne kamienie: diamenty, rubiny, szafiry, szmaragdy, tanzanit oraz topaz.

Setki wzorów złotych zawieszek i wisiorków – idealnych na prezent!

Dostępny jest szeroki wachlarz kształtów, spośród którego każdy znajdzie odpowiedni wisiorek. Przez bardziej subtelne wzory, takie jak serca i krzyżyki, po imponujące formacje kształtem przypominające kwiaty- w środku znajduje się kamień główny okolony drobnymi połyskującymi diamentami. Diamenty nie przytłaczają barwy centralnego kamienia tylko ją uwydatniają tworząc jednolite tło. Wisiorki z kamieniami szlachetnymi występują w ciepłych (żółtych) oraz chłodnych (białych) wersjach kolorystycznych, tak więc można je dopasować do typu urody lub własnych upodobań. Przy ich wyborze warto zastanowić się nad innymi elementami biżuterii gdyż pasujące kolczyki i pierścionek będą się świetnie komponować z nowo zakupionym wisiorkiem. Wisiorki Lisiewski będą dobry uzupełnieniem stylizacji, tych wieczorowych jak i dziennych.

Więcej