Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu dwojga kochających się ludzi, a biżuteria ślubna jego namacalnym symbolem - dlatego zazwyczaj pary dokładają wszelkich starań, aby sprostać swojej wyobraźni i zadbać o każdy szczegół. Kiedy goście zostaną zaproszeni, sala weselna zarezerwowana, a menu skomponowane, przychodzi czas na zadbanie o perfekcyjny ...

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu dwojga kochających się ludzi, a biżuteria ślubna jego namacalnym symbolem - dlatego zazwyczaj pary dokładają wszelkich starań, aby sprostać swojej wyobraźni i zadbać o każdy szczegół. Kiedy goście zostaną zaproszeni, sala weselna zarezerwowana, a menu skomponowane, przychodzi czas na zadbanie o perfekcyjny wygląd tego dnia. Wybór biżuterii ślubnej wiąże się z podjęciem decyzji, która zostanie z parą młodą na całe życie w postaci zdjęć z ceremonii oraz obrączek noszonych od dnia ślubu.

Salon biżuterii ślubnej Lisiewski

Sklep jubilerski Lisiewski oferuje swoim klientom szeroki wybór obrączek ślubnych oraz innych elementów biżuterii, które dopełnią kreację i będą współgrały z charakterem właścicieli. Pierścionki z diamentami najwyższej klasy będą pięknie wyglądały na każdej dłoni, a w zależności od upodobań panny młodej, w naszym sklepie można wybierać pomiędzy modelami ze złota białego, żółtego, różowego lub platyny.

Biżuteria ślubna – złoto, platyna, pallad, kamienie szlachetne

O ile platyna oraz złoto białe i żółte należą do klasyki w przypadku biżuterii ślubnej, różowe złoto może stać się subtelnym przełamaniem wytwornego stylu niespodziewaną kolorystyką. Doskonale pasuje również do kobiet, które na co dzień uwielbiają nietuzinkowe ozdoby. Dla kobiet, które uwielbiają intensywne kolory, przygotowaliśmy szczególne pierścionki, w których małe diamenty podkreślają unikalną barwę innych kamieni szlachetnych. Intensywny błękit tanzanitu, głęboka czerwień rubinu albo enigmatyczny odcień zieleni w przypadku szmaragdu, można dopasować do innych dodatków w wyjątkowej kreacji.

Biżuteria do ślubu – obrączki, kolczyki, wisiorki

Ślub to również dzień, w którym nawet kobiety na co dzień nie noszące kolczyków, decydują się na nie, ponieważ pięknie komponują się ze ślubnymi fryzurami i welonem. Złote kolczyki Lisiewski w formie serduszek wysadzanych brylantami stanowią subtelną ozdobę i można je kupić w różnych wersjach kolorystycznych, zależnych od użytego metalu. Z kolei wiszące kolczyki z diamentami, szafirami, rubinami i szmaragdami pięknie komponują się z sukniami ślubnymi w stylu retro. 

Więcej