Świat LISIEWSKI

Biżuteria Lisiewski

Długoletnia tradycja

Każda historia ma swój początek. Firma Lisiewski Group na rynku polskim istnieje od 1989 roku. Obecnie stanowimy przewagę na rynku jubilerskim - projektujemy biżuterię, która przoduje w jakości, estetyce i profesjonalnym rzemiośle.

Nasza firma to zespół najwyższej klasy specjalistów z branży jubilerskiej – od specjalistów ds. Sprzedaży, aż do najlepszych projektantów i rzemieślników, którzy cenią doskonałość i piękno. Dzięki wspólnej pracy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy luksusową biżuterię.

Niepowtarzalne wzory

Firma Lisiewski Group jest symbolem stylu, wyrafinowania i niezrównanego designu. Skupiamy się zarówno na tradycji jak i na innowacyjnym projektowaniu biżuterii. Jesteśmy przykładem stylu, kunsztu i innowacyjnego designu.

Przez lata swojej działalności spełniliśmy marzenia tysięcy najbardziej wymagających Klientów. Pasja naszych projektantów, oferowanie Państwu niezwykłych wzorów biżuterii oraz kamieni szlachetnych najwyższej jakości ustanowiło naszą firmę na czele jubilerstwa.

Biżuteria Lisiewski

Indywidualne podejście do każdego klienta

Za każdym wyrobem kryje się pasja, poszukiwanie piękna i miłość do biżuterii. Nasi projektanci są w stanie spełnić marzenia najbardziej wymagających Klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wierzymy, że dobre rzemiosło zaczyna się od szacunku do Klienta i realizacji jego najskrytszych wizji biżuterii.

Zakupiona przez Państwa biżuteria jest wykonana z najwyższą starannością, mieniąc się promiennym pięknem, które wyróżnia biżuterię firmy Lisiewski.

Biżuteria Lisiewski

Pionierzy sprzedaży internetowej

W 1999 roku pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż internetową. Jako liderzy w branży luksusowej biżuterii z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości biżuterię i najpiękniejsze jej wzory.

Spełniamy standardy doskonałości – nie tylko w biżuterii i rzemiośle, ale także w obsłudze Klienta. Nadzorujemy każdy etap tworzenia i projektowania Państwa biżuterii. Napędzani pasją do zdobywania niezwykłych kamieni szlachetnych zapewniamy certyfikaty gemmologów. Pozyskujemy wyłącznie wysokiej jakości metale szlachetne wykorzystywane do tworzenia biżuterii, co znacząco odgrywa rolę w budowaniu reputacji naszej firmy.

Biżuteria Lisiewski

Dołącz do tysięcy zadowolonych

Od ponad trzech dekad przyciągamy Klientów swoimi niepowtarzalnymi i najwyższej klasy wyrobami. Cechuje nas wysoka jakość materiałów i profesjonalne rzemiosło. Wciąż uaktualniamy nasze wzory biżuterii. Cenimy indywidualność, dlatego jesteśmy zobowiązani do spełnienia Państwa najskrytszych biżuteryjnych marzeń. Jesteśmy czymś więcej niż firmą jubilerską – jesteśmy przykładem niezrównanego kunsztu, jakości i stylu.

Dołącz do grona naszych stałych Klientów. W przypadku pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biżuteria Lisiewski
Biżuteria Lisiewski