Sygnety

Sygnety(10)

Filtruj

Sygnety

Złote sygnety męskie z diamentem to coś o czym myślała duża ilość mężczyzn, jednak nie każdy się na niego decyduje. Powiedzieć można, że w ostatnich latach męskie sygnety cieszą się szczególnie dużą popularnością. Czyżbyśmy wracali do korzeni? Złote sygnety męskie 585 przekazują wartości i tradycje rodzinne. W Sklepie jubilerskim LISIEWSKI znajd...

Złote sygnety męskie z diamentem to coś o czym myślała duża ilość mężczyzn, jednak nie każdy się na niego decyduje. Powiedzieć można, że w ostatnich latach męskie sygnety cieszą się szczególnie dużą popularnością. Czyżbyśmy wracali do korzeni? Złote sygnety męskie 585 przekazują wartości i tradycje rodzinne. W Sklepie jubilerskim LISIEWSKI znajdziesz sygnety dla mężczyzn w najróżniejszych wariantach które możesz osobiście spersonalizować herbem swojego rodu. Sygnet wykonany z dowolnego koloru złota, czy ze srebra a może platyny? Skontaktuj się z nami jeśli chcesz stworzyć swój niepowtarzalny wielopokoleniowy sygnet, a spinki do mankietów mogą jedynie dodać klasy i szyku. Sygnety złote mogą służyć jako pamiątka ukończenia szkoły, czy może odbytej służby wojskowej. Tylko od Ciebie zależy takie jakie kamienie szlachetne znajdą się w oprawie.

Sygnety męskie to stylowy dodatek, który podkreśla odwagę tak samo jak garnitur i klasyczna koszula. Z pozoru najmniejsze szczegóły mogą diametralnie zmienić wygląd mężczyzny.

Sygnet męski – wybierz idealny wzór dla siebie

Początkowo sygnety pełniły rolę praktyczną, a nie tylko ozdobną. Były one oznaką statusu i poziomu zamożności danej osoby. Bogaci szlachcice i kupcy nie skąpili na drogie pierścionki z brylantami. Ten element biżuterii, wraz z koroną, berłem i orłem, służył jako dowód i symbol władzy królewskiej przez wiele stuleci.

Dziś sygnet pełni zupełnie inną rolę. Ale aby wybrać niedrogi pierścionek dla mężczyzny, obowiązują mniej więcej te same zasady, co w przypadku damskiej wersji tej samej biżuterii. Tylko z kilkoma zastrzeżeniami. 

Sygnety ze złota, palladu czy platyny?

Biżuteria z metali szlachetnych takich jak złoto czy srebro, pallad czy platyna oczywiście, dodaje prestiżu i wygląda znacznie lepiej niż zwykła biżuteria. Ale one same są bardzo plastyczne i krótkotrwałe.

Aby zapobiec ich szybkiej utracie połysku, jubilerzy łączą je w pewnych proporcjach z innymi metalami. Każdemu stopowi przypisany jest specjalny gatunek metalu szlachetnego. Wskazuje to na procentową zawartość czystego złota lub srebra w biżuterii.

Najwyższa próba złota – sygnet męski najwyższej klasy

Najczęściej spotykane są srebro próby 925 i złoto próby 525. Są one najlepsze do noszenia, nawet w stałym kontakcie ze skórą i zanieczyszczeniami.

W zależności od tego czy sygnet ma być z diamentami z brylantami z rubinami czy z szafirami, cena sygnetów męskich jest bardzo zróżnicowana.

Sygnet z herbem lub sygnet rodowy –wybierz swój wzór

Chociaż mężczyźni są tradycyjnie uważani za mniej zainteresowanych modą niż kobiety, oni również uwielbiają nosić piękne rzeczy. Tylko pojęcie piękna jest różne dla obu płci.

Dyskretny design sygnetu bez dodatkowych ozdób jest najbardziej uniwersalny dla mężczyzn z klasą. Dlatego nadaje się nie tylko do prostego zestawu codziennych ubrań. Uzupełnij wyrafinowany garnitur pierścieniem, spinką do krawata lub stylowymi spinkami do mankietów, aby stworzyć kompletny obraz człowieka sukcesu.

Więcej