Obrączki klasyczne

Obrączki klasyczne

Ten jeden, wyjątkowy najważniejszy dzień. Miłość na całe życie, piękna pamiątka na palcu dłoni, która umacnia uczucia dwojga ludzi każdego kolejnego dnia. Obrączki ślubne, trudny wybór, jednak jeden z najważniejszych elementów ceremonii zaślubin. Obrączki będą wspaniałym prezentem na najważniejszą w życiu okazję, będą przejawem troski lub idealn...

Ten jeden, wyjątkowy najważniejszy dzień. Miłość na całe życie, piękna pamiątka na palcu dłoni, która umacnia uczucia dwojga ludzi każdego kolejnego dnia. Obrączki ślubne, trudny wybór, jednak jeden z najważniejszych elementów ceremonii zaślubin. Obrączki będą wspaniałym prezentem na najważniejszą w życiu okazję, będą przejawem troski lub idealnym wyznaniem miłości. 

Klasyczne wzory obrączek ślubnych ze złota

Obrączka to znak zawarcia małżeństwa, to świadectwo uczucia i złożonej przysięgi. Ten niewielki krążek przypomina o drugiej osobie, bez względu na miejsce pobytu. Daleko czy blisko, jednak w sercu zawsze razem. Niektórzy uważają, że okrągły kształt symbolizuje nieskończoność, miłość nie ma początku ani końca, jest nieśmiertelna. W innych podaniach można dowiedzieć się, że jest to także symbol wierności i troski o drugą osobę. 

Obrączki ślubne stonowane, proste - soczewkowe

Osoby poszukujące klasycznego wzoru obrączki ślubnej powinny zwrócić uwagę na tradycyjne soczewkowe złote, srebrne czy też platynowe modele. Eleganckie, ponadczasowe, piękne krążki, które będą w przyszłości pasować do każdej stylizacji, w połączeniu z dowolną biżuterią będą tworzyć idealne połączenie. Ogromny wybór utrudnia podjęcie decyzji, coraz częściej można odnaleźć wiele ciekawych wzorów obrączek z brylantami, diamentami, ze szmaragdami, rubinami a nawet topazem i szafirem. Klasyka to zachowanie tradycji, lecz nie musi być ona nudna czy też staroświecka, eleganckie dodatki pozwalają na ponadczasowość. Soczewkowa obrączka jest tego najlepszym przykładem.

Niepowtarzalne piękno, estetyka oraz profesjonalizm to niepodważalne argumenty. Starannie wykonane obrączki przez wiele lat będą błyszczeć na dłoni małżonków. Wysoka jakość, najwyższej klasy diamenty lub inne kamienie szlachetne to cechy wyjątkowej biżuterii. 

Klasyczne obrączki ślubne ze złota, palladu lub platyny

Wymagający klienci na pewno znajdą coś dla siebie, autorska, niepowtarzalna biżuteria to pamiątka na długie lata. Osoby poszukujące czegoś wyjątkowego mogą pokusić się na obrączki z platyny, jest to alternatywa dla obrączek palladowych i z białego złota. Cechą charakterystyczną palladu jest szara barwa. Wyjątkowy styl, wzbudzi zainteresowanie niejednej pary. jest on idealny na klasyczne, stonowane wzory obrączek ślubnych.

Wysokiej klasy biżuteria powinna na dobre zagościć w tym wyjątkowym dniu, ten moment drugi raz nigdy się nie powtórzy. Warto wybrać na tę okazję model, który na zawsze pozostanie w sercu młodej pary. 

Więcej