Ślub

Ślub

W dzisiejszych czasach oryginalne obrączki ślubne - najpiękniejsze obrączki dla par - nie muszą być wykonane tylko ze złota. Oczywiście są to piękne i tradycyjne, klasyczne modele obrączek ślubnych, które w dalszym ciągu cieszą się największą popularnością, jednak coraz więcej narzeczonych decyduje się na m.in. obrączki z białego złota, obrączki...

W dzisiejszych czasach oryginalne obrączki ślubne - najpiękniejsze obrączki dla par - nie muszą być wykonane tylko ze złota. Oczywiście są to piękne i tradycyjne, klasyczne modele obrączek ślubnych, które w dalszym ciągu cieszą się największą popularnością, jednak coraz więcej narzeczonych decyduje się na m.in. obrączki z białego złota, obrączki soczewkowe, obrączki ślubne z tytanu, obrączki z różowego złota, czy też ślubne obrączki z platyny lub złote obrączki ślubne z palladu lub ozdobione ślubne obrączki z diamentami.

Obrączki ślubne są tradycyjnym elementem wieńczącym niemal każde małżeństwo. To biżuteria o ogromnym znaczeniu symbolicznym, więc nie powinna zostać wybrana przypadkowo. Obecnie wybór tego rodzaju akcesoriów jest ogromny – nie trzeba się ograniczać jedynie do obrączek srebrnych, obrączek złotych klasycznych lub do obrączek z białego złota.

Obrączki ślubne – największy wybór obrączek online!

W sklepie jubilerskim LISIEWSKI można znaleźć imponujący wybór ślubnych obrączek w najpiękniejszym wydaniu. To właśnie tutaj można nabyć obrączki z brylantami lub obrączki palladowe z diamentami, które wyróżniają się unikatowym projektem o szlachetnym wzornictwie. Tak eleganckie obrączki ślubne z pewnością zachwycą niejedną parę młodą i pozostaną najlepszą pamiątką po ceremonii.

Obrączki ślubne: najmodniejsze kolekcje i nowości

Jeszcze bardziej wymagający Klienci w ofercie sklepu mogą znaleźć również modele o iście królewskim wzornictwie – obrączki z serii Royal. Ich niepowtarzalny styl kojarzy się z luksusem i nadworną dostojnością. Dodatkowa obecność diamentów uzupełnia biżuterię, nadając jej odrobinę przepychu i klasy.

Obrączki ślubne brylantowe – certyfikowane!

W ofercie sklepu LISIEWSKI można również wybrać obrączki ślubne dekorowane kamieniami szlachetnymi, które mają nie mniej uroku i są cenione przez wiele młodych par. Takimi modelami są przykładowo te z królem klejnotów – obrączki z rubinem. Mówi się, że minerał ten symbolizuje ognistą miłość i pasję.

Obrączki ślubne z kamieniami szlachetnymi – szmaragdy, rubiny, szafiry…

Równie efektywne i piękne są też obrączki z topazami, obrączki z szafirami czy obrączki ze szmaragdami. Te klasyczne i ponadczasowe minerały są doskonałym uwieńczeniem eleganckich obrączek ślubnych. Wielu rezygnuje z diamentów właśnie na rzecz tych szlachetnych kamieni, które poprzez swój wygląd nadają obrączkom niecodziennego charakteru. Co więcej, wybierając klejnoty do obrączek, można nadać im unikalnego, indywidualnego znaczenia.

Kup komplet obrączek ślubnych online i odbierz w naszym salonie: Warszawa i Kraków

Niezależnie od tego, jaki projekt obrączek ślubnych przypadnie do serca młodej parze, w sklepie LISIEWSKI znajdzie się model odpowiadający wszelkim wymaganiom. To właśnie tu wykonuje się najwyższej jakości biżuterię, która nie jest tylko pustą ozdobą, a stanowi symbol towarzyszący Klientom przez resztę wspólnego życia.

Więcej