FAQ

1.1 Gdzie znajdę najbliższy salon?

Aby uzyskać informacje o naszych salonach, kliknij tutaj.

1.2. Jak mogę sprawdzić dostępność produktu w salonie

Aby uzyskać informację dotyczącą naszej biżuterii, zadzwoń pod numer 801 011 259 lub porozmawiaj online z jednym z naszych ekspertów za pośrednictwem Lisiewski.com. Nasz przedstawiciel Lisiewski Group odpowie na wszelkie pytania lub zaproponuje spotkanie w jednym z naszych salonów. Aby rozpocząć konsultację online, kliknij tutaj.

Nasi konsultanci osobiście posiadają wieloletnie doświadczenie i pomogą ci dokonać słusznego wyboru podczas zakupu biżuterii w naszym sklepie. Aby skontaktować się z jednym z nich, zadzwoń pod numer 801 011 259 lub wyślij wiadomość e-mail na adres zamowienia@lisiewski.com.

1.3 Czy mogę odebrać biżuterię w salonie?

Zakupioną biżuterię mogą Państwo odebrać w jednym z naszych salonów na terenie Warszawy lub Krakowa. Aby znaleźć najbliższy salon, kliknij tutaj. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu się z działem obsługi klienta pod numerem 801 011 259.

2. Zwroty & Reklamacje

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z prawa do zwrotu/reklamacji zakupionej biżuterii – należy skorzystać z naszego systemu zwrotów, kliknij tutaj.

2.1 Czy mogę zwrócić zakupioną biżuterię?

Biżuterię Lisiewski Group mogą Państwo zwrócić do 100 dni od daty zakupu. Biżuteria nie może nosić śladów użytkowania i musi zawierać całą dokumentację np. certyfikat oraz dowód sprzedaży.

Aby dokonać zwrotu, należy przesłać paczkę na nasz adres, uprzednio wypełniając formularz. Mogą Państwo również zwrócić biżuterię w jednym z naszych salonów w Warszawie lub Krakowie.