Obrączki platynowe

Obrączki platynowe(47)

Filtruj

Obrączki platynowe

Atrakcyjna i ponadczasowa biżuteria ślubna może powstawać nie tylko ze srebra, czy też złota, bo coraz większą konkurencją do tych topowych kruszców staje się platyna. Jest ona podobna do srebra, jednak charakteryzuje ją bardziej wyrazisty połysk. Atrakcyjność tego materiału sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na platynowe obrączki ślubne...

Atrakcyjna i ponadczasowa biżuteria ślubna może powstawać nie tylko ze srebra, czy też złota, bo coraz większą konkurencją do tych topowych kruszców staje się platyna. Jest ona podobna do srebra, jednak charakteryzuje ją bardziej wyrazisty połysk. Atrakcyjność tego materiału sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na platynowe obrączki ślubne, które dostępne są również i w naszym sklepie jubilerskim online. W połączeniu z innymi metalami, czy też kamieniami takimi jak diamenty, będzie prezentować się doskonale i nikogo nie pozostawi obojętnym. Obrączki ślubne, na których znajduje się platyna, charakteryzują się duża twardością, dzięki czemu dają one gwarancję odporności na różnego rodzaju zarysowania. Ich niezaprzeczalnym atutem jest także wysoka temperatura topnienia oraz ponadprzeciętna elegancja. Te, jak i inne zalety platyny powodują, że od samego początku naszej działalności, obrączka platynowa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród młodych par stających na ślubnym kobiercu - lub wśród kobiet, które mają dobry gust jeśli chodzi o pierścionki i obrączki.

Celebrujemy szczere połączenie, tworząc obrączki ślubne i pary, które symbolizują miłość we wszystkich jej przejawach. Wszystkie obrączki platynowe od Lisiewski.com, od najmniejszych do największych, są specjalnie wykonane i spełniają rygorystyczne standardy jakości. Kupno obrączek ślubnych wykonanych z platyny jest świetną inwestycją, ponieważ z czasem jej wartość będzie tylko rosła. Biżuteria platynowa nie tylko zachowuje swój wygląd przez lata, ale jest również bardziej odporna na zużycie i zniszczenie.

Platynowe obrączki ślubne – najwyższa jakość

Pielęgnacja platynowych akcesoriów jest bardzo prosta: wystarczy umyć je w ciepłej wodzie i wytrzeć miękką szmatką.

Kolekcja obejmuje zarówno zwykłe obrączki o różnej szerokości, jak i misternie grawerowane, rzeźbione lub wysadzane diamentami obrączki. Platyna jest najdroższym z metali szlachetnych. Jest ona prawie 100 razy droższa od srebra. Różnica ta wynika z ograniczonej podaży tego metalu w przyrodzie i trudności w jego przetwarzaniu.

Cechy obrączek platynowych

Sklep jubilerski Lisiewski.com stosuje w swojej biżuterii stop 950, zawierający 95% czystej platyny i 5% palladu. Srebrny odcień platynowej obrączki jest idealnym tłem dla kamieni szlachetnych. Nawet małe diamenty wydają się większe i iskrzą jaśniejsze, gdy są sparowane z platyną.

Platyna jest jednym z najczystszych metali, ponieważ, podobnie jak srebro, występuje praktycznie bez żadnych zanieczyszczeń. W sztuce jubilerskiej do tworzenia arcydzieł stosuje się próbę 950, która pozwala na pozostawienie metalu szlachetnego niemal w jego naturalnym stanie. Jednocześnie jubiler może swobodnie pracować z tym stopem, tworząc unikalne wzory i misterne zdobienia.

Kup obrączki ślubne z platyny online

Dodatkowo, platyna jest chroniona przed otarciami, zadrapaniami, warunkami atmosferycznymi i ciągłym zużyciem. W szczególności dla tego metalu stosuje się technikę rodowania - produkt jest pokrywany kolejną warstwą metalu szlachetnego, co poprawia właściwości fizyczne podłoża. Nie jest to decyzja a priori jubilera, ale zalecamy zakup obrączki platynowej z rodowaniem, aby Wasza biżuteria jeszcze dłużej cieszyła swoim niepowtarzalnym blaskiem i urokiem.

Więcej