Wisiorki

Wisiorki

Wisiorki to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów biżuterii. Z przyjemnością nosi go większość kobiet. Delikatny łańcuszek wraz z zawieszką jest idealnym uzupełnieniem wieczorowej jak i codziennej stylizacji. Element ten pasuje do ciepłego golfu noszonego późną jesienną porą jak i letniej bluzki z dekoltem. Wisiorki są idealną biżuterią dla...

Wisiorki to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów biżuterii. Z przyjemnością nosi go większość kobiet. Delikatny łańcuszek wraz z zawieszką jest idealnym uzupełnieniem wieczorowej jak i codziennej stylizacji. Element ten pasuje do ciepłego golfu noszonego późną jesienną porą jak i letniej bluzki z dekoltem. Wisiorki są idealną biżuterią dla osób, które nie przepadają za zbyt strojną biżuterią. Ich prostota formy, funkcjonalność oraz ascetyczne piękno sprawia, że są jednymi z najbardziej pożądanych dodatków.

Specjalna oferta na wisiorki – Jubiler Lisiewski

Wisiorki posiadają wiele kształtów. Możemy wybierać pomiędzy minimalistycznymi wzorami oraz takimi, które przypominają niezwykle strojne broszki. Często wisiorki przywołują w nas najwspanialsze momenty naszego życia. Te, które zostały nam podarowane, przypominają o ważnych uroczystościach oraz osobach, które są dla nas w życiu najważniejsze.

Te niewielkie, ozdobne elementy, zawieszane są na długich łańcuszkach tworząc z nimi spójny duet. Ich zaletą jest możliwość szybkiej wymiany na inny wzór. Wisiorki wykonane są z metali szlachetnych. Możemy wybrać wisiorki złote, srebrne, platynowe czy palladowe. Za to oryginalności nadają im okazałe kamienie. Najczęściej wybieranymi wisiorkami są te z diamentami, brylantami, rubinami, szmaragdami, topazami, oraz szafirami. Kamienie szlachetne odznaczają się wysoką wartością, niezwykłą trwałością oraz rzadkością. Najcenniejszy z nich - diament, jest najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Odpowiednio pielęgnowane wisiorki mogą być noszone codziennie, a następnie przekazywane jako pamiątka przez pokolenia. 

Najwyższej jakości wisiorki i zawieszki w ofercie specjalnej

Wysoka jakość, niepowtarzalność oraz autorskie zdobienia biżuterii dostępnej w naszym sklepie zachwycą każdego miłośnika pięknej biżuterii. Ponadto wisiorek jest idealnym prezentem dla bliskiej nam osoby. Jego ponadczasowość i szlachetność wzbudzą zachwyt w każdej kobiecie.

Więcej