Nowości

Nowości

W naszą biżuterię z podkategorii Nowości, w każdy pierścionek z brylantami, żółtego złota, z platyny złote kolczyki czy złote obrączki ślubne wkładamy wiele serca i pracy, aby każdy z Państwa był dumny z noszenia biżuterii firmy LISIEWSKI dopracowanej w najmniejszym szczególe. Od lat mówi się, że każda wyjątkowa kobieta powinna choć raz w życiu ...

W naszą biżuterię z podkategorii Nowości, w każdy pierścionek z brylantami, żółtego złota, z platyny złote kolczyki czy złote obrączki ślubne wkładamy wiele serca i pracy, aby każdy z Państwa był dumny z noszenia biżuterii firmy LISIEWSKI dopracowanej w najmniejszym szczególe. Od lat mówi się, że każda wyjątkowa kobieta powinna choć raz w życiu otrzymać w prezencie biżuterię z prawdziwymi diamentami. Te niezwykłe kamienie szlachetne dodają blasku każdej kreacji, pozwalają na uczucie luksusu i niepowtarzalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, sklep Lisiewski poszerzył swoją ofertę o wyjątkową biżuterię z brylantami.

Nowe kolekcje biżuterii z diamentami

Unikatowe wisiorki z białego lub żółtego złota w formie krzyżyków wysadzanych diamencikami mogą stanowić ozdobę na co dzień, a przede wszystkim na większe wyjścia. Doskonale współgrają z kreacjami o wyciętych dekoltach, podkreślając linię obojczyków i szyję w gustowny sposób. Minimalistyczne krzyżyki z białego złota, których ramiona ozdobione są pięknie oszlifowanymi diamentami idealnie nadają się do wieczorowych kreacji, w których warto postawić na jedną wytworną ozdobę, zamiast nadmiar poślednich elementów. Z kolei nasze wisiorki w formie serca wypełnionego dwiema stópkami, nad którymi widnieje diament, mogą stać się pamiątką ważnej chwili w życiu pary, która właśnie dowiedziała się, że oczekuje potomka. Serca dostępne są w wariantach z żółtego złota, białego złota oraz połączenia tych dwóch metali. Każdy z nich może stać się wyjątkowym prezentem dla ukochanej kobiety.

Nowe wzory i trendy – biżuteria z diamentami modna w tym roku

Polecamy również unikalne pierścionki z diamentami, w których obrączka jest poszerzona i wysadzana małymi kamieniami, a całość zwieńczona jest dużym, wysokiej klasy diamentem. Pierścionki dostępne są w wersji z żółtego, białego i różowego złota, a także platyny. Na uwagę zasługują również wspaniałe dzieła naszych rzemieślników, w którym diamenty okalają kamienie takie jak topaz, szafir, rubin, szmaragd czy cechujący się wyjątkowo intensywnym kolorem tanzanit. Oryginalne kolory i połączenia sprawiają, że w naszej kolekcji można znaleźć wyjątkowy drobiazg dla każdej kobiety, a każdy z nich może stać się pierścionkiem zaręczynowym albo unikatowym prezentem.

Więcej