Specjalne oferty

Specjalne oferty

Chcesz zaskoczyć ukochaną efektownym upominkiem? W ofercie specjalnej znajdziesz najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, w tym biżuterię z kamieniami szlachetnymi. Szeroki wybór obejmuje produkty ozdobione oczkami w najróżniejszych kolorach, które znakomicie wpisują się w najnowsze trendy. Nasze pierścionkiobrączki ślubne przypadną do gustu z...

Chcesz zaskoczyć ukochaną efektownym upominkiem? W ofercie specjalnej znajdziesz najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, w tym biżuterię z kamieniami szlachetnymi. Szeroki wybór obejmuje produkty ozdobione oczkami w najróżniejszych kolorach, które znakomicie wpisują się w najnowsze trendy. Nasze pierścionkiobrączki ślubne przypadną do gustu zarówno amatorom klasycznego, żółtego złota, jak i zwolennikom kruszcu w nietypowych odsłonach kolorystycznych - jak pallad, platyna, białe złoto czy tytan. Oferujemy wyroby z brylantami w najkorzystniejszych, promocyjnych cenach – przekonaj się, że drogocenny upominek nie musi być kosztowny. Możesz zdecydować się na eleganckie kolczyki lub modny pierścionek.

sklepie jubilerskim LISIEWSKI.com znajdziesz wiele specjalnych ofert biżuterii. Prezentujemy unikatową, najwyższej jakości autorską biżuterię, stworzoną przez najbardziej doświadczonych projektantów i rzemieślników. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą najbardziej ekskluzywnej, wysublimowanej i wyszukanej biżuterii na specjalne okazje.

Specjalne oferty: biżuteria w promocyjnych cenach

Nasze projekty łączą w sobie ponadczasową tradycję i nowoczesny design. Oferujemy asortyment wykonany z najcenniejszych kruszców, tj. złota (żółtego, różowego i białego), srebra oraz platyny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości wyroby jubilerskie, np. wisiorki o zróżnicowanych kształtach, wzbogacone najbardziej szlachetnymi kamieniami, tj. diamenty, szafiry czy brylanty albo topaz. Tradycyjne z nutą nowoczesności kolekcje pierścionków wykonanych z platyny lub złota, połączone z najbardziej luksusowymi kamieniami, tj. szafir to najpiękniejszy wyraz uczucia do ukochanej kobiety. Krwistoczerwone, szlachetne rubiny to jeden z najbardziej preferowanych i pożądanych kamieni szlachetnych, który wzbogaca nasze kolekcje o swoje niepowtarzalne walory jakościowe i aspekty wizualne.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolekcjami najbardziej wyszukanych i unikatowych wyrobów jubilerskich.

Oferty specjalne: pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne

Podczas produkcji naszego asortymentu dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw najbardziej wymagającego odbiorcy i spełnić oczekiwania względem najbardziej prestiżowej i luksusowej biżuterii. Jako doświadczony dostawca unikatowych wyrobów jubilerskich pozostajemy do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i doradztwem w wyborze najodpowiedniejszego jego rodzaju na szczególne okazje.
Staramy się, aby proponowane ceny były dla Państwa atrakcyjne i umożliwiały udane zakupy wybranego towaru. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z największą wrażliwością.
Zapraszamy Państwa do naszych salonów jubilerskich w Warszawie i w Krakowie – biżuterię objętą cenami promocyjnymi można kupić taniej również na miejscu!

Więcej