XVIII Polish Businesswomen Awards

Jubiler LISIEWSKI Group to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek w Polsce, którą cechuje jakość, kunszt i zamiłowanie do piękna. Nasze arcydzieła jubilerskie noszą gwiazdy oraz popularne osoby świata show biznesu. Na życzenie naszych Klientów zawsze zachowujemy dyskrecję.

Kapituła konkursu Polish Businesswomen Awards przyznała LISIEWSKI Group tytuł Lidera najwyższej jakości produktów jubilerskich.

           

Dyrektor-generalny-lisiewski-polish-businesswomen-awards

              

Na uroczystej gali nie mogło również zabraknąć gwiazd polskiego show-biznesu, m.in. Joanny Opozdy, Macieja Kurzajewskiego, Moniki Richardson, Kwiat Jabłoni i Katarzyny Cichopek.

Tworzymy biżuterię luksusową, jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną. Każda nasza kolekcja to magia i wymarzony prezent, ale także inwestycja w Państwa przyszłość. Projektujemy również biżuterię na specjalne zamówienie zgodnie z wymaganiami Klientów, ich upodobaniem i gustem.

             

Statuetka-lidera-najwyzszej-jakosci-bizuterii-lisiewski

             

Status gwiazdy – prezent w postaci biżuterii z diamentami LISIEWSKI z pewnością przetrwa próbę czasu. Proponujemy piękne wzory biżuterii zawierające unikalne kompozycje z diamentów dla wyrażenia romantycznej miłości.

Dziękujemy Państwu za zaufanie do naszej marki i z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszych salonów sprzedaży oraz naszego sklepu internetowego.

               

Lider-najwyzszej-jakosci-bizuterii-lisiewski