Inspiracje na prezent w ostatniej chwili


Na znalezienie idealnego prezentu nie zawsze jest czas. Kiedy uroczystości zbliżają się wielkimi krokami, sięgnij po projekty, które z pewnością rozświetlą każdy nastrój.


Czas na turkus

Połączenie naturalnego turkusu i okrągłych diamentów - ta bransoletka wykonana jest z eleganckiego 18-karatowego białego złota. Możesz nosić ją pojedynczo lub stworzyć urzekającą kolekcję z pierścionkiem i kolczykami.

Podaruj uśmiech

Ten wisiorek to symbol optymizmu - nasze projekty promieniują radością. Dzięki wisiorkowi, który można nosić w dowolnym miejscu, przypomnij komuś wyjątkowemu o szczęściu, jakie przynosi jego obecność.

Gorączka diamentów

Nigdy nie lekceważ siły diamentów. Starannie wykonane i skrupulatnie dopasowane pod względem rozmiaru, koloru i czystości, nasze pierścionki z diamentami oraz kolczyki lub wisiorki z diamentami będą pamiątką na całe życie.

Wybierz klasykę

Klasyczne pierścionki o wyrazistym wyglądzie. Ta biżuteria z 18-karatowego różowego złota to tylko niektóre z naszych najnowszych projektów. Perfekcyjnie dopracowane i odważne wzory będą idealnym prezentem dla każdego.

Czas zabłysnąć

Wykończony okrągłymi błyszczącymi diamentami pierścionek Louvre to wyrafinowane piękno i precyzja. To nowoczesna inwestycja, którą będzie nosić dzień po dniu. Zainspirowany radosnym uczuciem miłości, nasz charakterystyczny projekt LOUVRE to nowoczesna mieszanka elegancji i designu.