Pierścień Atlantów

Historia pierścienia atlantów jest niezmiennie tajemnicza i pasjonująca. Odnaleziony około 1860 roku w miejscu zwanym Doliną Królów w Egipcie, niezwykle wyglądający pierścień, posiadał wyraźną instrukcję, jak należy go używać.

Szacuje się, że oryginalny pierścień atlantów ma 4000 lat i związany jest z zaginionym miastem Atlantydy. Według wierzeń, potomkowie Atlantów złożyli pierścień ze znakiem Atlantów w grobowcu faraona, jako „wspaniały dar przekazywany ludzkości przez wyżej rozwiniętą cywilizację”.

Pierścień odziedziczył André de Belizal, radiesteta i pionier badań nad falami. Stwierdził on, że pierścień atlantów promieniuje specyficznie pozytywną energią wokół wyrytego na nim symbolu. Pierścień ochronny Atlantów i jego niespotykana energia kształtu, ma jakoby chronić użytkownika, gdyż emanuje częstotliwością, która rozprasza negatywną energię, w zależności od tego, na którym palcu jest noszony. Nie bez znaczenia jest więc to, na który palec jest założony. Na przykład noszony na małym palcu ma wzmacniać logiczne myślenie i usprawniać intelekt.

Pierścień ze znakiem mieszkańców legendarnej Atlantydy posiada geometryczny wzór, nietypowy dla kultury egipskiej. Tak naprawdę nikt nie potrafi jednoznacznie stwierdzić czy pierścień atlantów pomaga, jakie ma właściwości i co oznacza krzyż atlantów. Ponadto często określany jest jako pierścień szatana, gdyż tak naprawdę nie wiadomo właściwie jaką mocą jest obdarzony i skąd ona pochodzi. Z tego względu towarzyszy mu aura tajemniczości.

Jak wygląda prawdziwy pierścień atlantów

Sekret pierścienia atlantów tkwi w jego geometrycznych kształtach. Złoty pierścień atlantów składa się z sześciu piramid, trzech linii i dwóch trójkątów równoramiennych. Zawiera również cztery otwory i wzór fali wygrawerowany wewnątrz pierścienia. Trójkąty równoramienne znajdujące się po obu stronach piramid mają oczyszczać energię. Faliste wzory wygrawerowane na wewnętrznej części pierścionka odpowiadają za wibrację energii.

Korzystanie z pierścienia Atlantydy dzisiaj

Prawdziwy pierścień atlantów współcześnie jest często modyfikowany na użytek własny. Zachowuje jednak oryginalne proporcje. Pierścionek atlantów przeznaczony jest do użytku osobistego, dlatego pożyczenie go komuś innemu zniweczyłoby jego energetyczny cel. Można go nosić na palcu, na łańcuszku na szyi, a nawet nosić w kieszeni – wszędzie tam, gdzie jest blisko skóry.

Instrukcje dotyczące noszenia pierścienia Atlantydy

Palec, na którym nosisz pierścionek Atlantów, ma ogromne znaczenie, gdyż każdy palec jest reprezentowany przez inną planetę z naszego Układu Słonecznego.

Mały palec (Merkury):
        - Dobrobyt, obfitość i sukces
        - Wspomaga układ oddechowy i trawienie

Palec serdeczny (Saturn, Mars, Księżyc i Pluton):
        - Zdrowie
        - Wzmacnia serce

Środkowy palec (Słońce):
        - Przyjaźń, Miłość i Płodność
        - Wzmacnia tętnice, rdzeń kręgowy i mięśnie

Palec Wskazujący (Jowisz, Neptun):
        - Inteligencja
        - Poprawia pracę układu nerwowego i wątroby

Kciuk (Uran, Wenus, Saturn):
        - Mądrość i inteligencja
        - Pomaga na ból gardła, krążenie krwi i układ moczowy

Naszym priorytetem jest jakość i wykonanie biżuterii na najwyżyszm poziomie. Pracujemy tylko z metalami szlachetnymi, a każdy pierścionek jest wykonywany ręcznie w unikalnym procesie. Rezultatem jest wyjątkowa, wysokiej jakości biżuteria.