Przewodnik po nowoczesnej biżuterii

Doskonały i olśniewający - to nasz etos projektowania biżuterii. Nasza kolekcja biżuterii to symbol elegancji, będący wynikiem niezrównanego kunsztu i miłości do piękna.

Personalizowane bransoletki

Bransoletki personalizowane stanowiły część wyposażenia żołnierza podczas II wojny światowej. Ostatecznie świat mody przejął tę biżuterię, przekształcając ją z praktycznego przedmiotu w ceniony przedmiot jubilerski. Dziś bransoletki identyfikacyjne posiadają znaczące miejsce w nowoczesnej personalizacji biżuteryjnej. Przechowują wspomnienia, a im starsze, tym stają się bardziej znaczące. Bransoletki LISIEWSKI wykonujemy z dbałością o każdy szczegół: od stylu łańcuszka, poprzez wagę aż po wykończenie. Wygraweruj inicjały, sentencję lub ważną datę, aby stworzyć nowoczesną pamiątkę. Jeśli nie przekonują cię bransoletki personalizowane – wybierz bransoletki klasyczne.

Naszyjnik z identyfikatorem

Subtelne i symboliczne „nieśmiertelniki” były praktycznym akcesorium militarnym. Z czasem zostały przejęte do świata mody jako forma tożsamości i wyrażania siebie. Ta biżuteria minimalistyczna eksponuje swobodną pewność siebie nawet z białym t-shirtem. Kolekcja łańcuszków subtelnie podkreśli twój charakter a nieoczekiwane kształty wisiorków podkreślą twoją indywidualność. Poznaj nasze zawieszki i wisiorki w nowych kształtach i różnych wykończeniach.

Sygnety

W przeszłości na sygnetach grawerowano herby lub inne znaki rodzinne. Wykorzystywane były na przykład jako podpis lub pieczęć podczas korespondencji. Dzisiejsze sygnety nadal pełnią funkcję nowoczesnego podpisu i z dumą przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Mężczyźni zazwyczaj nosili je na małym lub serdecznym palcu. Na którym palcu nosić sygnet obecnie? W dzisiejszych czasach sygnet można nosić na dowolnym palcu. Zaprojektuj swój sygnet.

Pierścionek zaręczynowy z rubinem verona