Trendy w biżuterii na rok 2022

Każdy, kto kocha biżuterię chce podążać za trendami i zastanawia się, jaka będzie modna biżuteria w 2022 roku. Poniżej znajdziesz najważniejsze trendy w biżuterii na rok 2022:

    - Trendy w naszyjnikach
    - Trendy w pierścionkach
    - Trendy w kolczykach

Biżuteria maksymalistyczna

W 2022 roku modna będzie biżuteria maksymalistyczna, duża biżuteria, którą widzi każdy. Modne kolory w biżuterii w roku 2022 to biżuteria żółta i biżuteria złota. Zmaksymalizuj swoją biżuterię tak, aby nosić jak najwięcej pierścionków, jak najwięcej kolczyków – noś warstwy naszyjników, dużo pierścionków, kolczyki w kilku dziurkach. W 2022 roku więcej znaczy lepiej. Liczy się więc także rozmiar biżuterii – duże kolczyki, grube bransoletki, duże pierścionki i wielkie kamienie szlachetne.

Trendy w naszyjnikach na rok 2022

Łańcuszki od dawna są nieodzowną częścią trendów i w 2022 roku nie będzie inaczej. Masywny łańcuszek musi być widoczny. Można wybrać łańcuszek jako naszyjnik, bransoletka, kolczyki i pierścionki. Najważniejsze jest to, że naszyjnik musi być długi i duży.

Zobacz duże pierścionki z kamieniami szlachetnymi, w tym diamentami, w różnych kształtach.

Trendy w pierścionkach

Pierścionki w 2022 muszą się wyróżniać i być duże. Pierścień na każdym palcu. Im więcej pierścionków tym lepiej. Pierścionki na każdym palcu to hit 2022 roku. Można nosić kilka pierścionków na jednym palcu. To trend, który będzie coraz bardziej popularny również wśród mężczyzn.

Trendy w kolczykach

Istotnym trendem, który będzie można zaobserwować w 2022 roku, są kolczyki z dużymi kamieniami. Kolczyki z diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi. Kamienie te można nosić bezpośrednio na uchu jako kolczyki wkrętki, ale także jako wiszące kolczyki z kamieniami.

Kolczyki koła nigdy nie przestaną być w modzie. W 2022 kolczyki koła będą większe i wyrazistsze. Modne będą także grube i długie kolczyki przypominające żyrandole. Długie błyszczące kolczyki, których dodatkiem jest piękna suknia od znanego projektanta, opanują czerwony dywan w Hollywood (co zresztą już widać na tegorocznych festiwalach mody).

Bez wątpienia w 2022 roku królować będzie czarne złoto. Jako niezwykły dodatek uświetni każdą kreację. Bez wątpienia nikt nie przejdzie obojętnie, gdy biżuteria z czarnego złota przykuje jego wzrok. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat biżuterii z czarnego złota, zapraszamy tutaj Czarne złoto - Wspaniała biżuteria z czarnego złota.

Obrączka z diamentami