Trendy w biżuterii na rok 2022


Każdy, kto kocha biżuterię chce podążać za trendami i zastanawia się, jaka będzie modna biżuteria w 2022 roku. Poniżej znajdziesz najważniejsze trendy w biżuterii na rok 2022:

    Trendy w naszyjnikach

    Trendy w pierścionkach

    Trendy w kolczykach

Biżuteria maksymalistyczna

W 2022 roku modna będzie biżuteria maksymalistyczna, duża biżuteria, którą widzi każdy. Modne kolory w biżuterii w roku 2022 to biżuteria żółta i biżuteria złota. Zmaksymalizuj swoją biżuterię tak, aby nosić jak najwięcej pierścionków, jak najwięcej kolczyków – noś warstwy naszyjników, dużo pierścionków, kolczyki w kilku dziurkach. W 2022 roku więcej znaczy lepiej. Liczy się więc także rozmiar biżuterii – duże kolczyki, grube bransoletki, duże pierścionki i wielkie kamienie szlachetne.


Trendy w naszyjnikach na rok 2022

Łańcuszki od dawna są nieodzowną częścią trendów i w 2022 roku nie będzie inaczej. Masywny łańcuszek musi być widoczny. Można wybrać łańcuszek jako naszyjnik, bransoletka, kolczyki i pierścionki. Najważniejsze jest to, że naszyjnik musi być długi i duży.

Zobacz duże pierścionki z kamieniami szlachetnymi, w tym diamentami, w różnych kształtach LINK


Perły

Perły są ponadczasowe, eleganckie i nigdy nie wyjdą z mody. Zmienia się jedynie sposób noszenia pereł. W 2022 idealne perły to perły okrągłe (naturalny kształt pereł jest bardzo nieregularny). Perły idealnie komponują się z naszyjnikiem, ale istnieją także bransoletki z perłami, kolczyki z perłami i pierścionki z perłami. Jeśli perły cię nie przekonują, znakomitym zamiennikiem pereł jest biały szafir.

Wiele warstw naszyjników

Jeden naszyjnik w 2022 roku to za mało. Im więcej warstw, tym lepiej. Oznacza to, że możesz łączyć ze sobą różne naszyjniki o różnych wzorach i modelach.


Trendy w pierścionkach

Duże pierścienie

Pierścionki w 2022 muszą się wyróżniać i być duże.

Pierścień na każdym palcu

Im więcej pierścionków tym lepiej. Pierścionki na każdym palcu to hit 2022 roku. Można nosić kilka pierścionków na jednym palcu. To trend, który będzie coraz bardziej popularny również wśród mężczyzn.


Trendy w kolczykach

Duże kamienie

Istotnym trendem, który będzie można zaobserwować w 2022 roku, są kolczyki z dużymi kamieniami. Kolczyki z diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi. Kamienie te można nosić bezpośrednio na uchu jako kolczyki wkrętki, ale także jako wiszące kolczyki z kamieniami.

Kolczyki koła

Kolczyki koła nigdy nie przestaną być w modzie. W 2022 kolczyki koła będą większe i wyrazistsze. Modne będą także grube i długie kolczyki przypominające żyrandole. Długie błyszczące kolczyki, których dodatkiem jest piękna suknia od znanego projektanta, opanują czerwony dywan w Hollywood (co zresztą już widać na tegorocznych festiwalach mody).


Czarne złoto

Bez wątpienia w 2022 roku królować będzie czarne złoto. Jako niezwykły dodatek uświetni każdą kreację. Bez wątpienia nikt nie przejdzie obojętnie, gdy biżuteria z czarnego złota przykuje jego wzrok. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat biżuterii z czarnego złota, zapraszamy tutaj Czarne złoto - Wspaniała biżuteria z czarnego złota.