Pomysły na zaręczyny

Zadajesz sobie pytanie jak się oświadczyć? Jaki jest sposób na zaręczyny? Poniżej znajdziesz pięć najbardziej romantycznych sposób na oświadczyny oraz najbardziej pasujące pierścionki na zaręczyny.

Pięć najbardziej romantycznych miejsc: na romantycznej plaży, na imprezie-niespodziance, podczas lotu helikopterem/balonem, na szczycie Wieży Eiffla oraz w romantycznym pokoju hotelowym.

Pierścionek zaręczynowy z diamentami

Zaręczyny na plaży

Jeśli kochacie morze to plaża będzie idealnym miejscem na oświadczyny.

Możesz poprosić przyjaciół i rodzinę o pomoc w zapewnieniu idealnej oprawy, by wreszcie zapytać ukochaną: „Czy wyjdziesz za mnie?”.

Jak zorganizujesz tę sytuację - czy tylko we dwoje czy w gronie najbliższych - zależy od Ciebie, ale to o czym nie możesz zapomnieć to pasujący pierścionek zaręczynowy. Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe znajdziesz na naszej stronie internetowej i w naszych salonach.

Na tę szczególną i niezapomnianą chwilę proponujemy na niesamowity pierścionek Melania. Ten pierścionek z żółtego złota oprawiony w małe diamenty po bokach i diament okrągły o szlifie brylantowym, który przyciąga wzrok. Piękno w czystej postaci! Ty i twoja ukochana promieniejecie na plaży, ciesząc się słońcem i relaksującym szumem morza - czy możesz sobie wyobrazić piękniejszą chwilę na zaręczyny?

Pierścionek zaręczynowy Melania

Zaręczyny podczas imprezy niespodzianki

Czy twoja wybranka lubi spotkania towarzyskie i otaczać się znajomymi? Jeśli tak, to impreza niespodzianka będzie najlepszym wyborem. Możesz zaprosić kilka najbliższych osób z twojego i jej życia, aby nastrój pozostał intymny i przytulny. Sam poczujesz, kiedy nadszedł właściwy moment na oświadczyny/złożenie propozycji. Po niezapomnianym „TAK” możecie świętować zaręczyny tak długo, jak chcecie.

Pierścionek pasujący do tego typu zaręczyn to New York. Jest to pierścionek z 14-karatowego białego złota z diamentami. Pierścionek ma również większy diament o szlifie brylantowym w środku. Kilka diamentów po każdej stronie reprezentuje najważniejsze osoby w twoim życiu, które nawet mogły być obecne podczas oświadczyn. Diament w środku reprezentuje twoją miłość i promieniuje czystością. Razem jesteście numerem 1!

Pierścionek zaręczynowy New York

Oświadczyny podczas lotu helikopterem/balonem

Propozycja małżeństwa w momencie lotu helikopterem lub balonem to z pewnością niezwykły pomysł! Jeśli pozostanie niespodzianką do ostatniej chwili, będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Lot helikopterem wyzwala adrenalinę, widoki są przepiękne, a gdy znajdziesz się na górze, możesz zadać najważniejsze pytanie – „czy zostaniesz moją żoną?”.

Pierścionek Marilyn z diamentem o szlifie owalym to idealne połączenie szyku i przepychu. Taki pierścionek sprawi, że to będą królewskie zaręczyny. Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle to pierwowzór naszej propozycji. Pierścionek wykonany jest z 14 karatowego złota, z brylantami o łącznej wadze 3.80 karata. Spraw, aby przyszła żona poczuła się jak księżniczka, wkładając ten pierścionek na jej palec.

Pierscionek zaręczynowy Marilyn

Zaręczyny na szczycie Wieży Eiffla

Paryż to miasto miłości. Możesz zaplanować dzień lub weekend w stolicy Francji a punktem kulminacyjnym będzie wizyta na Wieży Eiffla.

Na szczycie Wieży Eiffla, z pierścionkiem w dłoni, padnie pytanie, które zmieni twoje życie: „Czy wyjdziesz za mnie?”. Chwila nie do zapomnienia.

Jeden z naszych najbardziej kultowych projektów będzie idealnie pasował do tej chwili. Molly to pierścionek zaręczynowy z brylantami. Pierścionek zdobi diament o szlifie brylantowym.

Pierscionek zaręczynowy Molly

Zaręczyny w romantycznym pokoju hotelowym

Pragniesz prawdziwej intymności podczas oświadczyn? Zarezerwuj pokój w romantycznym hotelu, blisko miejsca, które podoba się wam obojgu. Spraw, aby ta chwila była niezapomniana. Poinformuj personel hotelu o swoich planach, aby mogli romantycznie udekorować pokój. Pomyśl o płatkach róż, butelce szampana i świecach. Pokój tematyczny to także dobry wybór. Meldujesz się, idziesz do apartamentu, a Twoja ukochana będzie zaskoczona tym, co zaaranżowałeś.

Oferujemy idealny pierścionek zaręczynowy dla pragnących intymności Solitarie. Ten pierścionek mówi wszystko: klasyczny wzór z domieszką romantycznego stylu. Ten ponadczasowy pierścionek wykonany jest z 14-karatowego żółtego złota z diamentem o szlifie brylantowym.

Pierścionek zaręczynowy Solitaire

Chcesz zobaczyć więcej pierścionków zaręczynowych? Nasza kolekcja pierścionki zaręczynowe jest niezwykła. Zapoznaj się z naszą stroną internetową lub przyjdź do jednego z naszych salonów i zaplanuj królewskie oświadczyny.

Perścionek zaręczynowy w pudełku