Znajdź wymarzony pierścionek

Zakochana para

Po znalezieniu prawdziwej miłości pozostaje tylko znalezienie wyjątkowego pierścionka. Zadajesz sobie pytanie jaki wybrać pierścionek zaręczynowy? Niezależnie od tego, czy wybierasz klasyczny pierścionek z brylantami, czy planujesz ofiarować pierścionek z kamieniami szlachetnymi, poniżej prezentujemy przewodnik po wyborze pierścionka zaręczynowego.

Zaufaj LISIEWSKI

Podczas wyboru tego najbardziej romantycznego i najważniejszego pierścionka jakim jest pierścionek zaręczynowy, zaufanie jest najważniejsze. Dzięki niezrównanemu doświadczeniu w projektowaniu pierścionków zaręczynowych jakim szczyci się jubiler LISIEWSKI od ponad 30 lat, staliśmy się częścią najwspanialszych historii miłosnych na całym świecie. Nasze złote pierścionki z diamentami podbiły niezliczoną ilość serc i wysoko ustanowiły standardy dla pierścionka zaręczynowego.

Rzemiosło to klucz do piękna

Sztuka jubilerska determinuje jakość diamentu. W naszej firmie znajdziesz najbardziej utalentowanych rzemieślników jubilerskich, tworzących biżuterię z sercem i zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy pierścionek LISIEWSKI jest wynikiem artystycznej pasji i technicznej precyzji — tylko na to zasługuje Twoja miłość.

Eksperci w naszych salonach pomogą ci w doborze pierścionka zaręczynowego, dopasowanych obrączek lub w wyborze wyjątkowego prezentu na specjalną rocznicę.Pierścionek zaręczynowy z diamentami

Wyjątkowość

Przyjęło się mówić, że prawdziwa miłość jest rzadka - podobnie jak diamenty. W rzeczywistości nasza biżuteria spełnia najwyższe standardy - posiadamy najpiękniejsze diamenty i kamienie szlachetne. Tylko te najbardziej wyjątkowe kamienie szlachetne zasługują na prawo do umieszczenia w twoim wyjątkowym pierścionku. Napisz własną historię.

Projekty LISIEWSKI są najlepszym symbolem zaangażowania i celebracją miłości we wszystkich jej formach. Wybierz pasujące obrączki i uchwycić - Twoją miłość, Twoje zasady.

Dowiedz się skąd pochodzi Twój diament

Wierzymy, że pierścionek zaręczynowy powinien uosabiać Twoją miłość i odzwierciedlać Twoje wartości. Jesteśmy wierni odpowiedzialnemu pozyskiwaniu naszych kamieni i zapewniamy, że nasza praca posiada pozytywny wpływ na prawa człowieka i środowisko.

Zadaj pytanie

Niezależnie od tego, czy zaczynasz poszukiwania pierścionka zaręczynowego, potrzebujesz pomocy w wyborze kamienia szlachetnego, czy chcesz poznać sugestie dotyczące diamentów – przyjdź do naszego salonu i porozmawiaj z naszym ekspertem, który może Ci pomóc w wyborze najpiękniejszej biżuterii lub pomoże zaprojektować wymarzony pierścionek zaręczynowy.