Warto przeczytać

Warto przeczytać

Porady ekspertów, które warto przeczytać. Dowiesz się ciekawych interesujących rzecz na temat zaręczyn, ślubu i rocznic. Zapraszamy do lektury.

                    

Znajdź wymarzony pierścionek

Po znalezieniu prawdziwej miłości pozostaje tylko znalezienie wyjątkowego pierścionka. Zadajesz sobie pytanie jaki wybrać pierścionek zaręczynowy? Niezależnie od tego, czy wybierasz klasyczny pierścionek z brylantami, czy planujesz ofiarować pierścionek z kamieniami szlachetnymi, poniżej prezentujemy przewodnik po wyborze pierścionka zaręczynowego - kliknij.

Unikalne i luksusowe prezenty

Zawsze jest powód do świętowania lub rozpieszczania siebie i najbliższych. Wyróżnij się z tłumu albo zaznacz najważniejsze chwile w swoim życiu. Zamień życiowe sukcesy w znaczące wspomnienia związane z pierścionkiem z diamentami - kliknij.

Prezenty gwiazdkowe i styl świąteczny

Daj najbliższym powód do uśmiechu w tym sezonie świątecznym z najnowszą kolekcją biżuterii od Lisiewski Group. Wybierz pierścionek z diamentami tak jasnym, jak nadchodzące dni. Biżuteria nigdy nie świeci jaśniej niż w okresie świątecznym. Odkryj wymarzone projekty, które przynoszą radość. Nasze najbardziej znaczące prezenty świąteczne - kliknij.

Inspiracje na prezent w ostatniej chwili

Na znalezienie idealnego prezentu nie zawsze jest czas. Kiedy uroczystości zbliżają się wielkimi krokami, sięgnij po projekty, które z pewnością rozświetlą każdy nastrój - kliknij.

Prezenty dla niej

Wybierz prezent dla niej, który z pewnością przetrwa próbę czasu. Prezent w postaci biżuterii jest zawsze mile widziany. Odkryj pomysły na prezenty dla kobiet, które z pewnością będą zachwycać latami – czy to złote pierścionki z rubinami czy kolczyki z diamentami - kliknij.

Prezenty dla niego

Ponadczasowe wzory, które pokocha. Nasza kolekcja wyjątkowych, starannie zaprojektowanych prezentów dla mężczyzn obejmuje fachowo i luksusowo wykonaną biżuterię. Kup naszą wyselekcjonowaną kolekcję biżuterii dla współczesnego mężczyzny – sygnety, pierścienie lub obrączki - kliknij.

Prezenty urodzinowe dla każdego znaku zodiaku

Znajdź idealny prezent na urodziny. Świętuj z luksusowymi prezentami urodzinowymi dla niej lub dla niego - od klasycznych projektów biżuterii po elementy spersonalizowane specjalnie na okazję - te prezenty będą cenione przez wiele lat. Wybierz prezent z uwzględnieniem znaku zodiaku - kliknij.

Kompletny przewodnik po prezentach rocznicowych

Znajdź idealny prezent na rocznicę. Uczcij wspólne chwile prezentami rocznicowymi dla niej i dla niego. Od srebra po złoto - znajdź idealne prezenty na rocznicę ślubu lub upamiętniający ważny dzień w twoim życiu - kliknij.

Personalizacja w Lisiewski

Wygraweruj i zaprojektuj własną biżuterię, aby była jedyna w swoim rodzaju. Od rocznic i nowych początków po specjalne okazje upamiętniające najważniejsze chwile w życiu - kliknij.

Międzynarodowy Dzień Kobiet i Walentynki

Kobieta – silna i błyskotliwa tak jak biżuteria z diamentami. Odkryj prezenty na dzień kobiet i prezenty na walentynki, w których zakocha się każda kobieta - kliknij.

Dzień ojca - Luksusowe pamiątki dla taty

Odkryj wyselekcjonowaną kolekcję biżuterii dla twojego mężczyzny numer jeden. W Dzień Ojca uczcij tatę znaczącym prezentem, który będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie - kliknij.

Przewodnik po nowoczesnej biżuterii

Doskonały i olśniewający - to nasz etos projektowania biżuterii. Nasza kolekcja biżuterii to symbol elegancji, będący wynikiem niezrównanego kunsztu i miłości do piękna - kliknij.

Pomysły na zaręczyny

Zadajesz sobie pytanie jak się oświadczyć? Jaki jest sposób na zaręczyny? Poniżej znajdziesz pięć najbardziej romantycznych sposób na oświadczyny oraz najbardziej pasujące pierścionki na zaręczyny - kliknij.

Czarne złoto - Wspaniała biżuteria z czarnego złota

Czarne złoto bardzo szybko zyskuje na popularności. Biżuteria z czarnego złota to przede wszystkim niepowtarzalny wygląd. Czarna biżuteria jest z pewnością niekonwencjonalna i przyciąga wzrok. Co trzeba wiedzieć o czarnym złocie? - kliknij.

Trendy w biżuterii na rok 2022

Każdy, kto kocha biżuterię chce podążać za trendami i zastanawia się, jaka będzie modna biżuteria w 2022 roku. Poniżej znajdziesz najważniejsze trendy w biżuterii na rok 2022 - kliknij.

Biżuteria etyczna

W ostatnich latach cały świat stał się bardziej świadomy wpływu, jaki człowiek wywieram na planetę. W rezultacie popularna stała się biżuteria etyczna. Jubiler LISIEWSKI od lat współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, aby zapewnić etyczne pozyskiwanie diamentów - kliknij.

Pierścień Atlantów

Historia pierścienia atlantów jest niezmiennie tajemnicza i pasjonująca. Odnaleziony około 1860 roku w miejscu zwanym Doliną Królów w Egipcie, niezwykle wyglądający pierścień, posiadał wyraźną instrukcję, jak należy go używać - kliknij.

Dlaczego diamenty

Jak już wiesz, diamenty są najtwardsze spośród kamieni szlachetnych, najbardziej błyszczą i zazwyczaj mają ogólnie lepszy kolor od pozostałych kamieni szlachetnych. Ale jest więcej powodów, dla których od setek lat kobiety najbardziej kochają diamenty - kliknij.

Czarny brylant

Pierścionki z czarnym diamentem. Diamenty to symbol prawdziwej miłości. Ale czy czarne diamenty także? Oczywiście, gdyż czarny diament to najtwardsza forma wszystkich naturalnych diamentów - kliknij.

Kamienie narodzin

Zadajesz sobie pytanie jak dopasować kamień do osoby? Jaki jest mój kamień mocy? Jaki kamień pasuje do mnie i jaki jest najpiękniejszy kamień narodzin? Znajdź swój kamień z nami - kliknij.

Top pierścionków zaręczynowych gwiazd

Małżeństwa gwiazd nie zawsze są wieczne, ale ich diamenty z pewnością. Im większy i jaśniejszy pierścionek tym lepiej. Poniżej znajdziesz najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe celebrytów z ostatnich 20 lat - kliknij.

Gala Polish Businesswomen Awards

Jubiler LISIEWSKI Group to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek w Polsce, którą cechuje jakość, kunszt i zamiłowanie do piękna. Nasze arcydzieła jubilerskie noszą gwiazdy oraz popularne osoby świata show biznesu - kliknij.

Hematyt: kamień szlachetny pełen mocy - hematite

Hematyt, znany również jako kamień krwi, to fascynujący od wieków kamień szlachetny. Jego silna energia i piękno sprawiają, że nie tylko jest cudem natury, ale również potężnym narzędziem używanym w różnych dziedzinach życia, od jubilerstwa po praktyki duchowe - kliknij.

Pierścionek z niebieskim diamentem - Nieskończony Błękit

Diament ten został osadzony w pierścionku, ozdobionym diamentami o cięciu brylantowym i trapezowym, i zachwyca kolorystyką nawiązującą do niezmierzonej głębiny oceanu. Odkryj Niewyobrażalny Świat Luksusu: “Nieskończony Błękit”, Diament o Wadze 11,28 Karata Wyceniony na do $37 Milionów - kliknij.

Q Diamond - Symbol nowej ery Responsible

W obliczu współczesnych wyzwań ekologicznych, świadomy wybór biżuterii staje się nie tylko kwestią estetyki, ale również troski o planetę. W tej perspektywie "Q Diamond" oferowane przez LISIEWSKI stają się nie tylko wyrazem luksusu, ale także głębokiej odpowiedzialności wobec Ziemi. - kliknij.

Pierścionek z diamentem

Pierścionki z tanzanitem

Pierścionki z szafirem

Pierścionki z rubinem

Pierścionki ze szmaragdem

Pierścionki z ametystem

Pierścionki zaręczynowe do 5000zł

Pierścionki zaręczynowe do 3000zł