Zakupy Online

Zakupy Online

Zakupy w naszym sklepie internetowym są szybkie, bezpieczne i komfortowe.

100 dni na zwrot

Biżuterię Lisiewski Group mogą Państwo zwrócić do 100 dni od daty zakupu, bez podawania przyczyny. Biżuteria nie może nosić śladów użytkowania i musi zawierać całą dokumentację sprzedaży np. certyfikat oraz paragon fiskalny lub fakturę sprzedaży.

Aby dokonać zwrotu, należy wypełnić formularz zwrotu i przesłać paczkę na nasz adres.

Mogą Państwo również zwrócić biżuterię w jednym z naszych salonów na terenie Warszawy lub Krakowa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem 801 011 259, dostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00.

24 miesięczna gwarancja

Biżuteria Lisiewski Group gwarantuje wyjątkową jakość swoich wyrobów. Nasza biżuteria projektowana i tworzona jest zgodnie z rygorystycznymi standardami przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Gwarancją jakości naszych wyrobów jest także ponad 30 letnie doświadczenie w rzemiośle jubilerskim.

Ponadto, każdy zakupiony przez Państwa wyrób Lisiewski Group otrzymuje 24 miesięczną gwarancję. Jeżeli chcą Państwo zgłosić reklamację z tytułu gwarancji, należy skorzystać z naszego systemu zgłaszania reklamacji, kliknij tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem obsługi klienta pod numerem 801 011 259.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić bezpieczne dostarczenie zamówienia, firma Lisiewski Group nie wysyła zamówień do skrzynek pocztowych. Zamówienia dostarczamy renomowaną firmą kurierską, a kurier zawsze wymaga potwierdzenia odbioru.

Jako liderzy w branży luksusowej biżuterii spełniamy standardy doskonałości – nie tylko w biżuterii i rzemiośle, ale także w obsłudze Klienta. Napędzani pasją do zdobywania niezwykłych kamieni szlachetnych, zapewniamy certyfikaty gemmologów. Pozyskujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce wykorzystywane do tworzenia biżuterii.

Bezpłatna wysyłka i 30 dni na zmianę rozmiaru

Oferujemy zmianę rozmiaru biżuterii zakupionej na stronie lisiewski.com oraz w naszych firmowych salonach sprzedaży. Zmiany można dokonać do 30 dni od dnia zakupu. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 801 011 259, aby dowiedzieć się więcej.